* Petanque kolmas seeriavõistlus toimus Kärus

25.juunil toimus Järvamaa petanque kolmas seeriavõistlus Kärus. Võistlustel osales 36 huvilist, kes jagati kahte alagruppi ja kõigil tuli mängida seitse mängu. Kolmanda etapi võitsid viie võiduga võistkond Tipid koosseisus Avo Tipp, Heiki Tipp ja Triin Randväli Paidest. Teise kohaga pidid leppima samuti viis võitu saanud, kuid Tippidele kaotanud võistkond Janelle, keda esindasid Janelle Leenurm, Meelis Brett ja Valdek Juss Kärust. Kolmandad olid samuti viie punktiga, kuid kaotasid võitjatele, võistkond Ilme koosseisus Ilme Mägi, Mati Tapo ja Ilmar Vainsalu Kärust.

Kolme etapi järel on seeriavõistlusel osalenud juba 46 võistlejat, kellest parima tulemuse, 58 punkti, on teinud Heiki Tipp. Teist ja kolmandat kohta jagavad 47 punktiga Triin Randväli ja Avo Tipp.

Järgmine seeriavõistluse etapp toimub 6.augustil Tarbjal. Enne seda on võimalik end proovile panna Käru petanque seeriavõistlusel ja Väätsa petankiõhtul. Lisaks toimub 12.-14. juulil Eestimaa suvemängud, kus ühe alana on kavas ka petanque.

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga