TÜRI SPORDIKLUBIDE LIIT

Tere tulemast!

Türi Spordiklubide Liidu tegevuse eesmärkideks on liidu liikmete ühistest huvidest lähtudes sportimiseks ja vaba aja veetmiseks soodsate tingimuste loomine, erinevate spordialade viljelemine ja arendamine tervisespordi vormidest kuni võistlusspordini ning oma liikmete ühiskondliku ja kehalise aktiivsuse tõstmine. TSKL ühendab spordi vastu huvi tundvaid ja erinevate spordialadega tegelevaid või nende spordialade arendamisest ning toetamisest huvitatud spordialaseid mittetulundusühinguid.

 

Türi Spordiklubide Liit

Kalevi tn 9 Türi 72212

tel 384 7185

mob 50 419 87

e-post: tyrispordiklubi@gmail.com

 

Türi Spordiklubide Liit (edaspidi TSKL) loodi 6. juulil 1998. TSKL-i tegevuse eesmärkideks on liidu liikmete ühistest huvidest lähtudes sportimiseks ja vaba aja veetmiseks soodsate tingimuste loomine, erinevate spordialade viljelemine ja arendamine tervisespordi vormidest kuni võistlusspordini ning oma liikmete ühiskondliku ja kehalise aktiivsuse tõstmine. TSKL ühendab spordi vastu huvitundvaid ja erinevate spordialadega tegelevaid või nende spordialade arendamisest ning toetamisest huvitatud spordialaseid mittetulundusühinguid.
Praegu on klubil 19 liiget.

 

JUHATUS:
Esimees: MATI  SADAM, tel 5250582

Liikmed: VILLI VANTSI, PAUL POOPUU, KRISTJAN MÄNNA, TAURI MUST, TANEL VILJAT, URMAS KUPP

3572354

Juhatuse liikmed
Vasakult: Paul Poopuu, Villi Vantsi, Mati Sadam (juhatuse esimees), Kristjan Männa ja Tauri Must

 

8104290_orig

Türi Spordiklubide Liidu töötajad
Vasakult: Otto Männa (ujumine), Gert Valdsalu (spordibaaside meister), Ulvar Kuningas (vibusport), Veiko Valang (kergejõustik), Paul Poopuu (juhatuse liige), Villi Vantsi (võrkpall ja juhatuse liige), Maie Kukk (ratsutamine), Made Villevelt (raamatupidaja), Leonhard Soom (kergejõustik), Kristjan Männa (juhatuse liige), Tauri Must (juhatuse liige), Kaarel Kallas (orienteerumine ja suusatamine), Mati Sadam (maadlus ja juhatuse esimees), Maarika Jäätma (vibusport). Pildilt puudub Kristo Kiik (jalgpall), Õie Tammela(koristaja) ja Martin Kaschan (spordiseptsialist).

Posted in Uncategorized.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga