Türi valla külad nautisid talialasid

21.veebruaril toimusid IX Türi valla külade talimängud Oisus. Tegemist on üritusega, mis pakub rõõmu igas vanuses inimesele. Esimesel etapil oli kavas suusasprint 500m, kelgutamine, reesõit, orienteerumine ja üllatusalana käepärane kurling.
Suusatamise võitis Käru, orienteerumise võitis Oisu ja kurlingu võitis Särevere. Põikva näitas, et tema on parim nii kelgutamises kui ka reesõidus. Välja jagati 84 medalit.
Esimese etapi järel juhib viie ala kokkuvõttes Käru 138 punktiga, teine on Põikva 133 punktiga, kolmas on Särevere 127 punktiga, neljas on Oisu 122 punktiga ja viiendal kohal on Kabala 115 punktiga.
Söödi vastlakukleid, joodi teed ja kuulutati välja, et teine etapp toimub 7.märtsil kell 11 Laupa mõisa juures, kus on kavas mälumäng, kabe, nips, täpsusvisked, discgolf ja üllatusala.
Protokoll lisatakse Türi Spordiklubide Liidu kodulehele esmaspäeva õhtul! 24. veebruaril on kõigil võimalik osaleda Türi Tolli metsas suusatamise seeriavõistluse 4.etapil ja osaleda Vabariigi aastapäevale pühendatud suusamatkal Käomäele.
Ilusat nädalavahetust!
   
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga