Suusaorienteerumise MM koondislaste treeningrajad on kõigile avatud

Vabariigi aastapäeval algavad Eestis, Käärikul tänavuse aasta suusaorienteerumise maailmameistrivõistlused. Samaaegselt  maailmameistrivõistlustega toimuvad ka suuaorienteerumise  juunioride MM ja noorte Euroopa meistrivõistlused. Kodustel tiitlivõistlustel kuulub koondisse ka 4 järvakat, Evely Kaasiku, Ilmar Udam, Maanus Udam ja Anett Liisa Parts, kellele soovime edu ja saame pöialt hoida.

Andmaks MM-iks viimast lihvi, kasutasid mitmed Eesti koondislased võimalust treenida Türi Kõrgessaare piirkonda sisse sõidetud ja kaardistatud tihedas suusaradade võrgus. Koondislased olid väga tänulikud heade treeningvõimaluste eest, mida nõudlik ja tihe suusaradade võrk ning rajaplaneering püstitasid. Eesti meeste koondise esinumbri Mattis Jaama saadetud tänukirjas hindas ta treeningradu ja -võimalust väga heaks ning pidas seda vajalikuks ja oluliseks treeningvõimaluseks enne MMi.
Kuna suusaorienteerumise radade võrk on jätkuvalt Kõrgessares olemas, siis anname nüüd võimaluse kõigile huvilistele proovida neid treeningradu, et saada ka ise ettekujutus suusaorienteerumisest. See annab alast parema arusaamise ka MMi jälgimisel, mille kõigist võistluspäevadest teeb online ülekanded
Web-TV  https://sport.postimees.ee/.  MMi on võimalik jälgida järgnevalt:
24. veebruar kell 10:25 sprint, 25. veebruar kell 9:40 jälitussõit, 27. veebruar kell 11:10 lühirada ja 28. veerbuar kell 10:55 sprindi teade.
Häid suusaorienteerumise elamusi!
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga