Türi vald oli viies ja Järvamaa võitis

Türi vald osales 8.-9.juulil Rakveres toimuvaltel 16.Eestimaa omavalitsuste suvemängudel. Tegemist on võistlusega, kus võtavad mõõtu Eesti erinevad omavalitsused erinevatel spordialadel. Osalemas oli 70 Eesti omavalitsust koos 3000 osalejaga. Türi valda esindas mängudel 88 sportlast.
Parimate tulemuste eest hoolitsesid petankimängijad ja trikitõukerattaga sõitjad. Petankimängijad võitsid teise koha🥈 ja trikitõukeratturid kolmanda koha.🥉 Jalgrattakrossil sõideti meid kuuendale kohale ning seitsmenda koha punktid tõid vallale orienteerujad, jahilaskjad ja juhid. Kaheksas olime discgolfis ja tennises ning üheksas koht kuulus kergejõustiklastele. Mälumängijad pidid leppima 11 kohaga ja võrkpallurid 15 kohaga. Türi valla esindajad võitsid võistlustelt 27 medalit.
Üldarvestuses võitis Türi vald 70 omavalitsuse arvestuses tugeva 5-6 koha, kui jäime jagama sama kohta Sauega. Järva vald oli kolmeteistkümnes ja Paide linn kahekümne kolmas. Suurte valdade arvestuses oli Türi vald viies ja Järva vald kümnes. Paidel õnnestus linnade arvestuses võita kolmas koht. Viieteistkümne maakonna arvestuses oli Järvamaa oma kolme omavalitsusega kuues, kuid oma grupis saavutas Järvamaa kindla esimese koha. 🥇
Aitäh kõigile sportlastele, kes Türi valda esindasid ja aitäh kõigile, kes panustasid meie võistkonna loomise protsessi. Liisa ja Paul tänavad ning oleme ääretult uhked, et meil on nii suurepärased sportlased, edendajad ja vabatahtlikud.
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga