Suusaorienteerumise treeningpäevak Kõrgessaares

OK JOKA kutsub kõiki suusatamise ja orienteerumise huvilisi suusaorienteerumise treeningpäevakule Kõrgessaares. Tulge proovige põnevat orienteerumisseiklust suuskadel. Igaüks saab läbimiseks valida jõukohase raja. Eksimist ei tasu karta, sest suusaradade võrk on enamasti lagedatel või poollagedatel aladel kohe linna servas.

Suusaorienteerumise treeningpäevak toimub neljapäeval, 10. veebruaril. Päevaku stardi- ja finišipaik asub Türi Kõrgessaare kalmistu parklas (58.800415 , 25.452469).

Start avatud kell 15-19:00.

Hilisemad startijad võtke pealamp ligi, ka pimedas on tore suusaorienteerumist harrastada.

Rada 1 – 2,5 km, 11 KP

Rada 2 – 1,5 km, 6 KP

Kaardi mõõtkava 1:5000

Punktides on KP tähised ja SI Air jaam.

Suusaorienteerumise treeningpäevaku osalustasu on 5 eurot, õpilased 2 eurot. Kohapeal võimalus kasutamiseks rentida suusaorienteerumise kaardi aluseid ja SI kiipe.

Võimalusel teavitada oma osalemisest hiljemalt neljapäeva, 10. veebruari kell 12:00-ks. Siis oskame paremini planeerida kaartide trükkimise koguseid.

Kontrollpunkti tähised ilma SI jaamata jäävad treeningvõimaluseks maastikule kuni nädala lõpuni. Kui keegi tunneb huvi ja soovib treeninguks kaarti, siis andke sellest teada e-posti aadressile paulpoopuu@hot.ee . Treeningkaardi saab kätte Konesko Türi spordihoonest.

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga