Seeriavõistlused toimuvad kogu suve vältel

Enne jaanipäeva toimusid Järvamaa petanki ja discgolfi seeriavõistlused. Tore on näha, seeriavõistlused on üha populaarsemad. Osalejate arv püsib ja discgolfis on see kasvanud mitmekordseks.
Petankis osales tavapäraselt 33 inimest, kes sel korral panid end proovile Käru staadioni suurepärastel väljakutel. Parima tulemuse tegi Anneli Suits, Enn Lehtpuu ja Enn Vilismäe Paidest. Teise koha mängisid välja Liisa Gritšenko, Kalev Lillepea ja Ain Tamme Türilt/Väätsalt. Kolmandaks jäid taas Triin Randväli, Egert Valdmaa ja Erki Valdmaa Türilt/Paidest. Üldarvestuses on paremusjärjestus järgmine:
🥇Liisa Gritšenko, Ain Tamme ja Kalev Lillepea 82 punkti
🥈Anneli Suits, Enn Lehtpuu, Ain Vilismäe 82 punkti
🥉Veroonika Saar, Robin Randrüüt, Vahur Raudsepp 75 punkt
 
Discgolfis näitasid kolmandal etapil võistluse soovi 79 inimest, kellest eliitklassis tegid parima tulemuse Heiki Siider (-8), Raido Kangur (-7) ja Simar Villmann (-5). Edasijõudnud mängijate parim oli Andes Matrov (-5), teine oli Andro Mardim (-2) ja sama tulemusega kolmas Rainel Paabo. Harrastajate parim oli Johannes Martin Saar (+2) ja teise kohaga pidi leppima sama tulemusega Teet Laur. Kolmanda koha sai ühe viske rohkem teinud Tarmo Nummert.
Üldarvestuses on parimad eliitklassis – 🥇Heiki Siider 🥈Asko Krais 🥉Jüri Karus.
Edasijõudnute klassis on parimad – 🥇Andes Matrov 🥈Rainel Paabo 🥉Mihail Puškin.
Harrastajate parimad on – 🥇Johannes Martin Saar 🥈Teet Laur 🥉Priit Ling
 
Täna toimub Koerus Järvamaa rattakrossi seeriavõistlus, 30.juunil Järvamaa distcgolfi seeriavõistluse neljas etapp Järva – Jaanis ja järgmine petanki etapp toimub juba 20.juulil Türil.
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga