* Maie Kukk pälvis Maaeluministeeriumi teenetemärgi

Eile, 20.veebruaril, andis Maaeluminister Tarmo Tamm Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Maaeluminister tänas aktusel kõiki neid, kes igapäevaselt maaelu edendamisega tegelevad. „Tänan südamest põllumajanduse, toidutootmise ja maaelu valdkonna edasiviijad – teie tegutsemistahe ja panus maaelu arengusse on hindamatu tähtsusega,“ ütles maaeluminister Tarmo Tamm. „Maatarkus, töökus, nõudlikkus ja usk paremasse homsesse on meil aidanud jõuda siia, kus täna oleme. Usun, et needsamad omadused viivad meid ka edasi.“

Hõbemedaliga tunnustati ka Türi Spordikooli treener, Maie Kukke, kes on igati ära teeninud selle tunnustuse oma tohutu tööga. Hõbedane teenetemärk antakse tulemusrikka koostöö eest ministeeriumiga või eduka tegutsemise eest ministeeriumis, valitsemisala valitsusasutuses või hallatavas riigiasutuses või ministeeriumi valitsemisala valdkonnas. Maie Kukk rajas Poaka külla Kirna talli ning on väga hea treener ja hobusekasvataja.

Palju õnne ja tegusid uuel hooajal! Oleme uhked, et Türi Spordikoolis on sinusugune treener!

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga