“Liigume koos 2020” hakkab jõudma lõpusirgele

Türi Spordiklubide Liit alustas liikumise väljakutset “Liigume koos 2020”, mis toimub ajavahemikul 22.märts – 27.september. Kampaania eesmärgiks on suunata inimesi rohkem liikuma, kogudes osaluskaardile 20 märget Türi vallas toimunud spordiürituste kohta. Tegemist võib olla matka, jooksmise, jalgrattasõidu, discgolfi, petanki, orienteerumise või mõne muu liikumist soosiva organiseeritud üritusega.

Antud ajavahemikul on toimunud väga palju erinevaid üritusi ja osalenud on olnud vähemalt 1338. Palju on neid, kes on vaid mõnel üritusel osalenud, kuid rohkem on neid, kes on järjepidevalt osalenud matkadel või seeriavõistlustel.

Kahjuks on Covid-19 saatnud meid pidevalt ja paljud üritused on jäänud ära. Seetõttu toimuvad mõned muudatused märgiste kogumises. Anname kõigile võimaluse koguda märgiseid kuni 1.oktoobrini, kui toimub Türi järve ääres M.Pirksaare karikavõistlus ümber järve jooksudes. Lisaks alandame templite kogumise arvu üritustel viieteistkümneni. Peale võistluste autasustamist jagame sportlike loosiauhindu, kus peaauhinnaks on jalgratas. Võidu kättesaamiseks peaks õnnelik võitja olema võistluspaigas kindlasti ise kohal.

Vaata järgi, kas sinul on juba piisavalt OSALUSI või peaksid mõnel üritusel veel osalema. Kohtumiseni 1.oktoobril Türi järve ääres, et anda tunnustada teid.

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga