* HEAD VABARIIGI AASTAPÄEVA

Täna kogune grupp aktiivseid ja sportlike inimesi Türi Kultuurikeskuse ette, et veeta aega värskes õhus ja matkata Türi vallas. Sel korral viis matk meid esmalt Türi kesklinna kalmistule, kus me süütasime küünla ning jätkasime teed Türi-Alliku suunas. Sealt võtsime suuna Torile ja Tori ristist Kõrgessaare metsa, kus ootas ees Türi discgolfi park ja Elamuspark. Kõik 28. osalejat said nautida sooja teed ja vastlakukleid. Lisaks jagati osalejatele ka loosiauhindu. Kõigile soovijatele jagati näpunäiteid ja õpetussõnu discgolfist ja mindi ka rajale koheselt oskuseid näitama. Usinamad said varakult vastlaliugu lasta ja sõita tõukerattaga, millel on suusad all.

Järgmine matk toimub juba 2. märtsil Aegviidu-Nelijärve-Jäneda suunal. Türi vallast läheb organiseeritud buss, mis transpordib kõik matkalised sihtkohta ja tagasi. Rohkem infot küsi Ann Valangult.

Lisaks toimu märtsikuus, 24.märtsil, väga põnev kevadmatk. Ürituse raames tehakse esmakordselt tiir peale Türi linna territooriumile mööda linnapiiri.Peagi jagab Türi Spordiklubide liit ka selle matka kohta infot.

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga