Eesti Olümpiakommitee jagas parimatele tunnustust

Eesti Olümpiakomitee tunnustas 2020.aasta parimaid, kus tunnustati ka Türi valla inimesi ja asutusi. Eesti 2020.aasta veteransportlaseks kuulutati Türi Põhikooli kehalise kasvatuse õpetaja Merle Vantsi, kes on võitnud taliujumise maailmameistrivõistlustelt 21 kuldmedalit, millest 16 on võidetud individuaalselt. Samuti kuulub talle mitmeid maailmarekordeid taliujumises.

Järvamaa parimaks spordiklubiks kuulutati Orienteerumisklubi JOKA, kes on näidanud väga häid tulemusi läbi aastate ja just sel raskel piirangute aastal on olnud eeskujuks kohaliku elanikkonna liikuma suunamisel. Liikuma on suunatud kontaktivabalt läbi erinevate terviseradade, metsade ja linna tänavate palju inimesi.

Türi Spordihoone sai aunimetuse ja tunnustuse Aasta spordiobjekt 2020 tänu terviklikkusele, kvaliteedile, innovaatilisusele, funktsionaalsusele, ökonoomsusele ja paljudele teistele asjaoludele. Tegemist on kogukonda ühendava hoonega, mis pakub laialdaselt võimalusi erinevate spordialadega tegelemiseks. Rohkem tunnustamisest võib lugeda siit: https://www.eok.ee/organisatsioon/uudised/aasta-sportlik-omavalitsus-on-rakvere-eok-tunnustuse-teenisid-ka-parimad-spordiklubid-ja-rajatised

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga