VÕRKPALLURID VÕIDUTSESID TAAS

Läinud laupäeval, 15.04.2023, toimusid Imavere spordihoones Eesti meistrivõistlused võrkpallis M65+ vanuseklassile. Spordihoone teisel väljakul oli naiste N60+ turniir.
Ametlikud tulemused ka võrkpalliliidu kodukal > https://volley.ee/…/n55-n60-n65…/m65-emv-2023-tulemused/
Osales 4 võistkonda: Tartu, Pärnu, Järva ja Tallinn.
Järva võistkond mängis koosseisus (pildil paremalt) Aivar Tamm (Kohila vald), Kalle Uudeküll (Järva), Enn Eelmäe (Türi), Jüri Ellram (Järva) ja Taivo Kivimäe (Paide), kükitab kapten Eiko Tasa. Võistkonna komplekteerisime Järvamaa ja Järvamaaga seotud harrastajatest.
Võistlussüsteem oli turniir ja mängiti 21 punktini 3-st geimist parem. Järva mängis esimesena Tartuga, keda üllatuslikult kindlalt võideti (geimid 21:12, 21:18). Seejärel tuli kolmemänguline paus ning lõpetuseks kaks mängu järjest. Vahepealsetes mängudes toimus üllatus, kus eelmise aasta meister Pärnu kaotas Tartule 14:21, 19:21. Tallinn võitis mõlemat. Seega oli sisuliselt esikohamäng meil Tallinnaga, milles meie poolt vaadatuna kuidagi asjad ei sujunud ja seda eelkõige sisuliselt veatule Tallinna tegutsemisele. Kaotasime kindlalt 13:21 ja 17:21. Medaliheitluse otsustav mäng Pärnuga läks tuliseks, sest pärnakad olid end eelnevate mängudega kenasti soojaks mänginud ja näitasid meistritele vastavat taset. Järva suutis olla tublim just nii esimese geimi otsustavatel punktidel, kui ka teise lõpus. Meie kapten Eiko lõpetas teise geimi kahe serviässaga ja tulemuseks kena võit 2:0 (22:20 ja 23:21) ning teine koht.
Võistkonnad olid regionaalselt komplekteeritud, erandiks vaid Tallinn, kes oli kaasanud mängijaid üle Eesti: Tallinnast, Lääne- ja Ida-Virumaalt ja Viljandist.
Teate koostas:
Taivo Kivimäe
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga