Vibusportlased osalesid Euroopa GP etapil

Türi Vibukooli noored Robin Jäätma, Lisell Jäätma, Maris Tetsmann ja Hanna Liina Lippand osalesid sellel nädalal Euroopa täiskasvanute GP etapil Antalyas. See lõppes täna finaalmatšidega.
Tegemist oli meie sportlaste jaoks hooaja esimese välistingimustes lastud võistlusega. Türi noored tegid hooaja avavõistlusel väga korraliku esituse.
Treener Maarika Jäätma sõnas: “Väga keerulise ja tugeva tuulega võideldes saavutas Lisell Jäätma plokkvibu naiste arvestuses 6. koha, Maris Tetsmann lõpetas võistluse 9. kohal ning Hanna Liina Lippand 17. kohal. Keeruline ja tugev tuul soosis aga Robin Jäätmat, kes jõudis täna toimunud pronksimatši. Ilm oli ka täna väga tuuline ning paraku pidi Robin tunnistama vastase paremust ja lõpetas võistluse kõrgel 4. kohal.”
Robin Jäätma ütles: “Kuna tegemist oli hooaja esimese välsitingimustes lastud võistlusega, siis võib üldjoontes rahule jääda. Sellise tuulega pole ma varem pidanud võistlema. Eks neljandaks jäämine on ikka pigem kaotus, kuid täna läks nii. Alati ei saagi võita. Koju sõidan hea tunde ja kindlasti kogemuste võrra rikkamana.”
Meie vibulaskjad kuuluvad maailma parimate hulka! Kiitus noortele ja nende treenerile!
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga