Spordisaalid avatakse 11.jaanuarist

Alates 11. jaanuarist tohib sisetingimustes treeningute tegevustest osa võtta kuni 11 inimest (sh treener või juhendaja). Ruumi täitumus ei tohi olla rohkem kui 50 protsenti. Välitingimustes hakkab kehtima osavõtjate arvu piirang kuni 25 inimest (sh treener või juhendaja). Tegevusi läbi viies tuleb arvestada, et üks grupp ei puutuks kokku teiste gruppidega. Samuti tuleb kinni pidada teistest seni kehtinud usaldusmeetmetest nagu desinfitseerimisvahendite kasutamine, maskikandmise kohustus jne.
Spordivõistlused ja liikumisüritused nii lastele kui täiskasvanutele
Alates 11. jaanuarist tohivad 13. maakonnas spordivõistlused, spordi ja – liikumisüritused sisetingimustes toimuda ainult spordialaliidu võistlussüsteemis osalevatele meistriliiga võistkondadele, professionaalsetele sportlastele ning Eesti täiskasvanute ja noorte koondiste liikmetele ja kandidaatidele.
Välitingimustes on lubatud spordivõistlused ja liikumisüritused maksimaalselt 25 osalejaga ning peab olema tagatud, et kokku ei puututa teiste rühmadega.
Nii sise- kui välistingimustes võivad spordivõistlused, spordi ja – liikumisüritused toimuda ainult ilma pealtvaatajateta.
Uuri oma treenerilt, mil moel ja mis ajal on plaanitud treeningud, sest endistes aegades võib olla suuremaid muudatusi!
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga