Lõppes discgolfi seeriavõistluse hooaeg

Järvamaa discgolfi seeriavõistlus on selleks korraks läbi. Viimane, seitsmes, etapp toimus Metsajõel, kus rada oli suurepäraselt ettevalmistatud ja kutsus võistlema. Nii andsid 67 võistlejat endast parima ja eliitklassis tunnistati võitjaks Asko Krais (-5), teine oli Tarmo Vilipõld (-1) ja kolmas nooruke Björn Marrandi (+1).

Edasijõudnute grupis tegi parima tulemuse Joonas Roots (+5) ja Egert Selge pidi leppima teise kohaga (+5) ning kolmas oli Lauri Siilak (+6). Harrastajate klassis tegi parima tulemuse Johannes Martin Saar (+4), teine oli Rejjo Kitsing (+7) ja kolmas Kristo Kiik (+8). Esikolmikusse pääsenud said auhinnaks meie oma Eestis toodetud kettad. CTP parimad olid Metsajõe esimesel rajal Kaisa Leesment ja Reimo Kool, kes saavad nautida massaaži Gritšenko Terviseteenuste juures.
Seeriavõistlusest on osa võtnud 138 harrastajat, kellel oli võimalik osaleda suve vältel seitsmel etapil üle Järvamaa. Üldarvestusse läks viie etapi parimad tulemused. Eliitklassis tunnistati parimaks Asko Krais 464 punktiga, teine oli Jüri Karus 434 punktiga ja kolmandat kohta hoidis kindlalt Tarmo Vilipõld 428 punktiga. Edasijõudnute klassis tegi parimad mängud Rainel Paabo, kes kogus etappidelt 434 punkti, teise koha võitis endale Mihail Puškin 419 punktiga ja kolmanda kohaga pidi leppima Tartu mees Joonas Roots, kellel oli teise kohaga sama palju punkte, kuid seitsme etapi kokkuvõttes näitas Puškin siiski veidi paremaid tulemusi. Harrastajate klassis võitis Kert Kiik 460 punktiga, teine oli Johannes Martin Saar 455 punktiga ning kolmanda koha võitis napi ühe punktilise eduga Teet Lauri ees Kasper Koiduste 424 punktiga.
Igal etapil jagati loosiauhindu, kus õnnelikud võitjad said omale Pitsakioski kinkekaarte, discgolf.ee kinkekaarte, kettaid, kotte, massaažikinkekaarte, dermokruuse ja-pudeleid ning lõpus loositi välja ka kaks hotelliveebi kinekaarti. Need tublid mängijad, kes viskasid ühe viskega korvi, neid ootas väike meene, mis jääb meenutama visatud korvi, aega ja rada. Seitsme etapi peale oli lausa 12 Hole-In-One viset. Täname kõiki osalejaid ja toetajaid.
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga