Liikumissari “Liigume koos” tuleb taas

Eelmisel aastal väga populaarseks osutunud liikumissari “Liigume koos” tuleb taas. Sedapuhku aga veidi uues kuues. Anname võimaluse liikuda terve 2021 aasta ja proovida erinevaid spordialasid ja osaleda erinevatel spordiüritustel. Selle aasta alguses on kiiremad kogunud omale osalused suusatamise seeriavõistluselt, matkarajalt suusatades Käomäele ja Türi valla külade talimängudelt. Nende väheste ürituste peale on osalejaid olnud juba 200 inimest. Järgmise üritusena toimub:
➡ 7.märtsil kell 11 Türi valla külade talimängude teine etapp Laupa mõisa juures. Kavas on mälumäng, nips, täpsusvisked, discgolf ja üllatusala.
➡ 20.märtsil algusega kell 11.37 saabub kevad ja üheskoos sellega kutsume teid osalema Kevadpealinna matkal, mis viib sel korral matkalised tutvuma ajalooliste Türi linna küladega. Rada on avatud kuni 21.märtsi südaööni.
➡ 28.märtsil toimub Türi valla külade talimängude kolmas etapp Türi Spordihoones, kus on kavas sulgpall, lauatennis ja rohkel üllatusalasid. Tegevust jagub nii pere pisematele, kui täiskasvanutele.
Liikumissari “Liigume koos 2021” keskendub sel korral alade mitmekesisusele ehk detsembris jagame loosiauhindu kõigile osalejatele, kes on osalenud aasta jooksul kaheteistkümmnel üritusel ehk leidnud justkui igas kuus omale sobiva tegevuse. Samuti tuleb etteantud perioodi jooksul proovida vähemalt nelja erinevat spordiala – jooksmine, orienteerumine, petank, discgolf, ratsutamine, matkamine, pallimängud, perespordiüritused jne.
Anna ikka oma osalemisest teada tyrispordiklubi@gmail.com ja lisa koos osalejate nimedega ka lahendussõna. Virtuaalsed kaardid on Türi Spordiklubide Liidu kodulehel www.tskl.ee. Infot võid julgelt küsida ürituste kohta e-posti teel tyrispordiklubi@gmail.com või telefonil 58201464.
Kohtume radadel ja liigume aktiivselt!
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga