Liikumisaasta 2023 matkasari “Avasta Türi valla kauneid ja huvitavaid paiku”

Matkasari kestab 1. maist kuni 31. oktoobrini 2023.

Liikumisaasta 2023 matkasari „Avasta Türi valla kauneid ja huvitavaid paiku“ sisaldab ligi sada sihtpunkti, mis asuvad Türi linnas ja Türi vallas. Enamus sihtpunkte asuvad paikades, mis on kunagi Ülo Ormuse poolt viidastatud ja sisaldavad paigale omast infot. Igal sihtpunktil on tunnusnumbri ja TSKLi logoga kleeps. Türi valla kaunite ja huvitavate paikade leidmiseks on matkasarja sihtpunktide tabelis iga sihtpunkti nimetus ja koordinaadid ning samuti on kõik sihtpunktid kantud Türi valla või siis Türi linna ja selle lähiümbruse kaartidele.

Matkasarjas osaleja ülesandeks on avastada ja külastada matkasarja toimumisperioodil vähemalt 33 Türi valla kaunist ja huvitavat paika. Matkasarja lõppedes saada hiljemalt 1. novembril avastatud ja külastatud sihtpunktide nimed koos tunnusnumbriga e-postiga
Türi Spordiklubide Liitu aadressile tyrispordiklubi@gmail.com
Tublimate matkajate vahel, kes avastanud vähemalt 33 Türi valla kaunist ja huvitavat paika, loosime välja erinevaid loosiauhindu.

NB! Kuna Ülo Ormuse „Türi valla kaunite ja huvitavate paikade“ asukohtade originaalmaterjalid ei ole kahjuks enam kätteleitavad, siis on matkasarjas tunnusnumbritega tähistatud need paigad, mida oleme suutnud tuvastada. Kui keegi teab või leiab mõne tähistatud paiga, mida meil kirjas pole, siis saatke palun meile selle tähise nimi ja asukoha koordinaadid. Siis saame ka neid matkasarjas arvestada ja täiendavalt sinna lisada.

KOORDINAADID JA SARJA  KOHAPUNTID LEIATE SIIT!

 

 

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga