* Kullajaht vibuspordi Euroopa meistrivõistlustel

Türi Spordikooli noored, kes esindavad spordiklubi Türi Vibukool, on olnud väga edukad Türgis Euroopa sisemeistrivõistlustel

26.02 2019 algas Türgis, Samsunis noorte ja täiskasvanute Euroopa meistrivõistlused, kus osaleb 3 Türi Vibukooli noort. Lisell Jäätma ja Meeri-Marita Paas lasevad plokkvibu juunioride neidude klassis ning Robin Jäätma plokkvibu juunioride noormeeste arvestuses.
27.02.2019 lasti eelringe, kus Lisell Jäätma saavutas kvalifikatsioon 4. koha tulemusega 584 silma. Meeri-Marita Paas sai duellideks 10. asetuse 577 silmaga. Robin Jäätma lasi üle enda nimel oleva Eesti rekordi, milleks on nüüd 589 silma. Sellega sai ta 5. asetuse duellideks.

Täna lasid noored duelle. Lisell Jäätma ⅛ vastaseks türklanna B.Topkarci. Kahjuks pidi Lisell seisul 145:146 vastase paremust tunnistama ning saavutas sellega 9. koha.
Meeri-Marita Paasi ⅛ duelli vastane oli A.Mlinaric Horvaatiast. Kahjuks pidi ka Meeri-Marita tunnistama vastase paremust ning lõpetas Euroopa meistrivõistlused 9. kohaga.
Robin Jäätma esimeseks vastaseks oli venelane D.Kosenkov. Robin võitis vastase seisul 146:145. Jätkates sellega ¼ duellis. Tema vastaseks tuli tugev taanlane S.Olsen. Duell oli väga tasavägine ja lõppes viigiga 149:149, võitja selgitamiseks tuli lasta lisanool. Robin tabas 10 ja vastane 9. Seega pääses Robin poolfinaali. 149/150st võimalikust on ka uus juunioride Eesti rekord. Poolfinaalis oli Robini vastaseks esimese asetusega norralane A.Faugstad. Robin suutis jätkata head laskmist ning alistas vastase seisul 148:147. Sellega laseb Robin Jäätma laupäevases kullamatšis, tema vastane on türklane Y.Yildiz.

Matš algab Eesti aja järgi kell 9:20 ja seda saab jälgida youtube otseülekandena ning ianseo lehelt.

https://info.ianseo.net/?tourid=420
http://www.vibuliit.ee/uus/

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga