Jõulutäheke vol 3

Alates 6.detsembrist avasime teise orienteerumisraja, mille nimeks oli Bingo vol2, kuid otsustasime sellest teha püsiraja, mida on võimalik läbida ka järgnevate nädalate jooksul. Kõik, kes ei jõudnud eelmisel nädalal rajale, siis on teil see võimalus ikka alles.
 
Alates 13.detsembrist avame uue püsiraja, mille nimeks on sel korral Täheke vol3. Tegemist on püsirajaga, mida on võimalik läbida mitmel viisil.
1. Lühike rada, kus püüate leida vaid tähekese viis sisemist ehk ristumispunkti.
2. Keskmine rada, kus liigute tähekese tipust ristumiskohta ja taas tippu.
3. Pikk rada, kus liigute kõik punktid otse sirgjooneliselt läbi ehk paberile joonistades joonistate ühe joonega tähekese (vaata lisatud pilti).
 
Lisaks on üleval ka MOBOorienteerumine, mis tähendab, et Türil on väga palju orienteerumise kontrollpunkte üleval. Loe kaarti õigesti ja võta ära ikka oma kaardil olevad punktid. Kaarti on võimalik saada Türi Spordihoonest või Türi Spordiklubide Liidu kodulehelt www.tskl.ee. Kontrollpunktides on tähed, millest kokku on võimalik saada jõulutähe soov. Võid osalejad ja vastuse saata e-postile tyrispordiklubi@gmail.com või facebookis Türi Spordiklubide Liit, et kontrollida, kas saite õige vastuse! Head matkamist!
 
Info raja kohta:
Türi Spordiklubide Liit
tyrispordiklubi@gmail.com
58201464
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga