*Järvamaa discgolfi seeriavõistlus hakkab jõudma lõpusirgele

Täna toimus Järvamaa discgolfi seeriavõistluse viies etapp Väätsal, kuhu oli tulnud 61 võistlejat. Väljas tugevnev tuul suutis nii mõnegi viske suunata hoopi valele rajale ja nii mõnigi lähivise paari meetri kauguselt nõudis kordusviset. Paljud osalejad tänasid ilmataati, et see ilm oli täna, mitte kahe nädala pärast toimuval Metsajõe etapil.

Päeva parima tulemuse tegi Eliitklassis Riho Rogov (-15), teine oli Jüri Karus (-13) ja kolmas Raido Kangur (-12). Edasijõudnute klassis võidutses Taavet Raasik (-10), teine oli Carlis Rõkk (-7) ja kolmas Ivar Kald (-5). Harrastajatel oli parimaks tulemuseks -4, mille mängisid välja Martin Uudeküll ja Egert Selge, kuid visete võrdulusel sai parema koha siiski Egert Selge. Kolmanda kohaga pidi leppima Joonas Roots (-3). Algajates oli parim Arne Reinberg (-4), teine oli Vadim Gritšenko (-2) ja kolmanda koha võitles välja Jarek Lippur (-1).

Järvamaa discgolfi seeriavõistlusel on osalenud juba 127 inimest, kus üldarvestus on järgmine:
Eliit:
🥇Riho Rogov 476p.
🥈Jüri Karus 424p.
🥉Raido Kangur 415p.

Edasijõudnud:
🥇Carlis Rõkk 438p.
🥈Taavet Raasik 421p.
🥉Reimo Kool 408p.

Harrastajad:
🥇Joonas Roots 420p.
🥈Alo Paumets 413p.
🥉Raido Verkmann 402p.

Algajad:
🥇🥈Kristjan Kangur ja Tarmo Link 425p.
🥉Vadim Gritšenko 390p.

Kuna üldarvestusse läheb kuuest etapist vaid viis paremat, siis otsustavaks saab viimane etapp, mis toimub 5.augustil kell 18.45 Metsajõe discgolfi rajal. Täname Türi Vaksali kohvikut ja Väätsa Päikseline kohvikut

Kõik tulemused on leitavad siin:
https://discgolfmetrix.com/1255660

#Väätsapäikselinekohvik #Vaksalikohvik

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga