Hooaja lõpetasid discgolfarid metsajõel

Kevadest suve lõpuni väldanud Järvamaa discgolfi seeriavõistlus on saanud läbi. Võistlus koosnes seitsmest etapist, mis toimusid üle Järvamaa erinevates discgolfi parkides – Metsajõe, Koeru, Väätsa, Järva-Jaani, Türi, Aravete ja Paide. Kokku osales 134 harrastajat ja osaluskordi kogunes 482. Võistlejad jaotati esimesel etapil reitingu alusel nelja võistlusklassi, kus nad võistlesid sarja lõpuni. Igal etapil premeeriti vanuseklasside kolme parimat alale omase võistluskettaga, jagati CTP-auhindu ja loosiauhindu. Seeriavõistluse käigus viskasid neli mängijat ketta ühe viskega korvi ja neid premeeriti erilise kristallmedaliga, mis jääb meenutama visatud korvi. Seda suutsid teha vaid Piret Punapart, Jüri Karus, Andes Matrov ja Kerdo Lepasepp.
Üldarvestuse paremik selgus alles viimasel etapil Metsajõel, kus arvesse seitsmest etapist läks viis paremat tulemust:
Reitinguga 910+ võttis kindla võidu Raido Kangur 470p, kes oli kahel etapil esimene ja kolmel etapil teine. Teine koht kuulus Jüri Karusele 448p ja kolmas oli Heiki Siider 438p.
Reitinguga 860-909 oli kõige rohkem võistlejaid ja kuni lõpuni oli väga tihe konkurents. Võitjaks osutus 439 punktiga Janel Palm 439p, teine koht kuulus Andes Matrovile 431p ja kolmanda kohaga pidi leppima Jaan Kirsipuu 428p.
Reitinguga 800-859 tunnistati parimaks Mihail Puškin, kes võttis neli etapivõitu ja lõpetas 480p. Teine koht kuulus Raido Verkmannile 454 punktiga ja kolmanda koha võitis väga stabiilse mänguga Madis Veetamm 419p.
Reitinguga kuni 799 jäid võrdsete punktidega esimest ja teist kohta jagama Samuel Vilipõld ja Rasmus Martens 474p. Mõlemal mehel oli kolm etapivõitu ja korra olid mõlemad olnud ka teised, kuid Vilipõld oli saanud ka kas kolmandat kohta, mis tähendas, et tema oli selle võistlusklassi võitja ja Martens pidi leppima teise kohaga. Kolmanda koha sai 448 punktiga Oleksandr Prutas.
Peale võistlust loositi välja lisaauhindu ja priipääsmeid uue hooaja võistlusele. Puhkusepakette saavad valima minna Joosep Saamann ja Brita Kiik ning uuel hooajal saavad ilma osalustasuta võistelda seeriavõistlusel Kersti Uudeküll ja Piret Punapart.
Tulemused leiate siit:
Fotod: Liisa Gritšenko
Teate koostas:
Liisa Gritšenko
Türi Spordiklubide Liidu
spordispetsialist
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga