Discgolfi seeriavõistlus lõpetas kuuenda hooaja

Discgolfarid lõpetasid seeriavõistluse Metsajõe radadel, mis nôuavad parajalt pikki viskeid ja oskuslikku ketta kasutamist. Oht kaotada kettaid tiiki või jõkke on suur. Suurepäraselt hooldatud rajad panid mängijad korralikult proovile.
Metsajõe etapil näitas parimat tulemust taas Raido Vespere , kes lõpetas tulemusega -6. Rajarekordit küll ei tulnud, kuid kõrge seitsmenda rajatulemuse mängis ta siiski välja. Talle järgnes sel etapil Ardi Roomelt , kes lõpetas tulemusega -3 ja kolmas oli Dan Sööl tulemusega -2. Keskmises võistlusklassis, kus reiting oli 830 – 899 võidutses Kaido Kaljend ning teist ja kolmandat kohta jäid jagama Georg Vislapuu ja Madis Veetamme . Reitinguga kuni 829 tegi parima tulemuse Lauri Piisner , teist ja kolmandat kohta jagasid Katri Punapart ja Eveli Meibaum. CTP mängus olid võitjateks Reno Kangur ja Ilme Vasenkova.
Viimase etapi tulemused leiate siit:
Kuues hooaeg tõi Järvamaa radadele 137 huvilist ja see arv on püsinud stabiilsena juba neli aastat. On radu, mis vajavad igaaastast täiendust ajutiste korvide näol ja on radu, mis seeriavõistluse raames luuakse algusest lõpuni uuena. Seitsme seeria jooksul visati Hole-In-One ehk ühe viskega korvi 20 korral. Kahel osalejal õnnestus visata sel hooajal kaks holarit. Kõiki tunnustati selle eest meenega, kus oli peal viskaja nimi, visatud rada ja korv koos kuupäevaga.
Üldarvestuse võitjaks on sel aastal kõrgeimas võistlusklassis (reiting 900+) Raido Vespere, kes võttis neli etapivõitu. Teine koht, kolme etapivõiduga, kuulub Ardi Roomeltile ja kolmanda koha mãngis välja Raido Kangur . Reitinguga 830-899 võitis kindlalt Veiko Koks . Teine koht kuulus sel korral Kaido Kaljend ’ile. Mõlemad mehed said kaks etapivõitu. Kolmandaks jäi Rainel Paabo ühe etapivõiduga. Reitinguga 829 oli parim mängija Tarmo Link . Talle järgnes Ken Kaspar Kerner ja kolmas oli Lauri Piisner.
Üldarvestuse punktidele saate pilgu heita siin:
Lisaks etapi- ja üldauhindadele said võistlejad loosi teel võita kettaid, kinkakaarte 50 euro väärtuses ja järgmisele hooajale tasutapääsmeid. Viimased mainitud auhinnad võitsidki omale Kersti Uudeküll ja Enn Evel . Kõiki osalejaid kutsus Metsajõe Puhkemaja lõpetama seeriavõistlust ühise sauna, tünnisauna ja suplusega järves.
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga