Bridžimängijad hakkavad lõpetama hooaega

Selle aasta teine pool on olnud Järvamaa bridžimängijatele tegevusrohke. Juulis mängiti 5 vooru Paide Vallimäe karikale. Peeti individuaalarvestust, kus osales 28 mängijat.
Paremusjärjestus: 1. Tõnu Kärssin Paidest
2. – 3. Rein Kaarjsas ja Endel Küttis Türilt
 
Augustis toimus esimese Järvamaaa Bridžiselltsi presidendi Valjo Randrüüdi mälesturrniir, kus osales 9 paari. Parimateks tunnistati Rein Haavala ja Eelar Tartu Türilt, teine koht kuulus Tiiu Valderile ja Reet Lepikult Türi-Rapla ning kolmanda kohaga pidid leppima Jüri Siim ja Roger Liiv Türilt – Paidest.
Samuti mängiti 2 vooru Järvamaa võistkondliku MV. 11.septembril toimus Türi bridžiklubi korraldusel juba 45. korda turiir Türi Raadiomasti auhidadele. Türi bridžimängijate au päästis Aimur Raudspp, kes koos tallinnlase Aleksander Ostapenkoga saavutasid esekoha. Järgnesid Mirjam Iher-Toivo Jullis Tartust ja Enn Päll-Lembit Kapp Jõgevalt.
 
Septembris algasid ka Järvamaaa MV paaridele. Mängiti 8 vooru, millest arvesse läks 6 vooru tulemus ja kokku osales 11 paari.
Järvamaa meistriks krooniti Tiit Kalda ja Urmas Virves. Järgnesid Jaan Pärna ja Oleg Antonkov ning Rein Kaarjas ja Endel Küttis. Sellel aastal on veel mängida kaks võistkondlikku vooru – neli vooru individuaal MV ja Talveäss. Loodame, et piirangud ei takista viimaste mängude toimumist.
Endel-Johannes Küttis
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga