*Avaetapi järel juhib Türi valla külade talimänge Käru

Täna, 26.jaanuaril, toimusid VIII Türi valla külade talimängud Säreveres, kus osales üksteist küla. Kavas oli viis ala – lauatennis, kabe, discgolf, kaardimäng ja üllatusala. Mängude raames selgusid ka Türi valla meistrid kabes ja lauatennises.
Kabes võitis Türi valla meistritiitli meeste klassis Jüri Siim (Kringliküla), naiste klassis Kadri Murumaa (Kärust) ja noortest krooniti tiitliga Andreas Kase (Laupalt). Lauatennises kuulus noortest tiitel samuti Andreas Kasele, meeste klassis võidutses Voldemar Tusis (Lokuta) ja naiste klassis Nele Fuchs (Rassi).
Külade arvestuses oli lauatennises ja kabes parim Käru. Kaardimängu võitis Põikva ja discgolfi Särevere. Üllatusalaks oli sel korral topside ladumine ja parimaks tunnistati Oisu.
Viie ala kokkuvõttes juhib külade arvestust 129 punktiga Käru, teisel kohal on 126 punktiga Särevere ning kolmandat kohta hoiab Põikva.
Kõik tulemused on üleval Türi Spordiklubide Liidu kodulehel:
https://www.tskl.ee/spordikalender-2020-2/

Suured tänud vabatahtlikele kohtunikele, kelleta poleks seda võistlust saanud toimuda – Jüri Siim, Villi Vantsi, Made Villevelt, Hinge Limberg.
Järgmine etapp toimub juba 23.veebruaril Väätsal, kus on plaanitud suusatamine, reesõit, kelgutamine ja üllatusala. Nüüd jääb loota vaid lume tulekule. Kui ilmaolud ei lase sel etapil toimuda, siis leiame lahenduse muul viisil võistlus läbi viia. Enne seda, aga osalevad Türi valla sportlased 15.veebruaril Järvamaa talimängudel.

FOTOD: Hinge Limberg

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga