Türi / Kõrgessaare orienteerumispäevak

Türi/Kõrgessaare orienteerumispäevak
Järgmine Järvamaa päevak toimub teisipäeval, 30. mail Türil. Võistluskeskus asub Türi Spordihoone taga (staadioni pool). Start on avatud kell 17.00-19.00, finiš suletakse kell 20.00.

Rajad

  1. MI, M40 – 6,4 km 20 KP
  2. NI, MII, M50 – 5,1 km 17 KP
  3. NII, MIII – 3,6 km 13 KP
  4. Algajad – 2,9 km 10 KP
  5. Ratas – 5,5 km 14 KP
  6. Valik – 23 KP

Info

Rajad on planeeritud Türi Põhikooli (1:5000) ja Kõrgessaare (1:7500) kaardilehtedele, seetõttu on kaart kahepoolne ning kaardi pööramisel tuleb meeles pidada, et mõõtkava muutub. Viimane Türi PK kaardil olev KP on olemas ka Kõrgessaare kaardilehel ja vastupidi. Pärnu jõge tohib ületada ainult kaardil märgitud silla kaudu.

Radade läbitavus varieerub väga heast kuni väga halvani. Kraavid on kuivad ning väiksemaid kaduvaid kraave võib olla raske märgata. Vett kohtab suuremates jõelähedastes kraavides, millest mõned on ka hiljutiste süvendamistööde tõttu ületamatud. Kõrgessaare lehel tuleb tähele panna, et viimase paari aasta raietööde tulemusel tekkinud muudatused Kõrgessaare voorel ja sellest idasse jääval alal on kaardile kandmata (see puudutab MI, M40 ja ratast).

Palume kohalike elanikega heade suhete hoidmiseks jälgida õueala tähistust (kaardil oliiviroheline) ning nendele aladele mitte minna. Tähelepanelik tuleb olla ka liiklusele avatud teedel ja tänavatel.

Ohukohad: teed, tänavad, laiad kraavid

Rajameister: Mariliis Aren

Orienteerumisklubi JOKA

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga